Menu
Otčenášek Jan (*19.11.1924 - †24.02.1979)
Romeo, Julie a tma (28)
Tatínek už o Ester věděl a dal pro ni synovi jídlo. Znenadání přijelo do města gestapo. Ester však byla viděna udavačem Rejskem. Utekla a běžela chvíli ulicemi, za ní se hnali gestapáci. Když byla v parku, ozval se výstřel a mladá dívka padla k zemi. Někdo k ní přiběhl, otočil ji naznak a řekl: "To je mladá Židovka."
Zdroj: Niccy, 24.10.2011
Související odkazy
Čítanka | - | Mladík z povolání |
- | Romeo, Julie a tma, Romeo, Julie a tma (2) |
Diskuse k výpisku
Jan Otčenášek - Romeo, Julie a tma (28)
Štítky
studium příslovečné spřežky slovensko posledni slovo Všichni moji synové latinsky Douskov Burdová doyl náměstí republiky zubři akademie point blanc ledňáček oblíbený Dalibor taxi ŽÁDOST O ZAMĚSTNÁNÍ Město mého srdce jaroslav foglar filosofická úvaha učitelé a žáci srovnání děl west side story 20 let svobody ken follett Telefonování jak se dělá chalupa shakepeare tip šajvl
Doporučujeme
Server info
Počítadlo: 732 842 154
Odezva: 0.04 s
Vykonaných SQL dotazů: 6
Návštěvnost: TOPlist.cz - školství › Český-jazyk.cz
© 2003-2025 Český-jazyk.cz - program a správa obsahu: Ing. Tomáš Souček, design: Aria-studio.cz Autoři stránek Český-jazyk.cz nezodpovídají za správnost obsahu zde uveřejněných materiálů! Práva na jednotlivé příspěvky vlastní provozovatel serveru Český-jazyk.cz! Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.
Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí